Środowiskowy Dom Samopomocy

Środowiskowy Dom Samopomocy Fundacji La Zebra w Krzcinie

Środowiskowy Dom Samopomocy Fundacji La Zebra we Krzcinie działa od października 2012 roku. Jest miejscem, gdzie wsparcie znajdują nie tylko osoby niepełnosprawne, ale także ich rodziny i bliscy.
Uczestniy biorą udział w zajęciach w ramach pracowni gospodarstwa domowego i zaradności życiowej, komputerowej, plastycznej, technicznej i fizjoterapii. Korzystają także z pomocy psychologa, biorą udział w zajęciach rekreacyjnych i wydarzeniach kulturalnych.
Uczestnikom Środowiskowego Domu Samopomocy pomagamy w załatwianiu spraw urzędowych, w dotępie do niezbędnych świadczeń zdrowotnych (uzgadnianie i pilnowanie terminów wizyt u lekarza, pomoc w zakupie leków, pomoc w dotarciu do placówek ochrony zdrowia).

Kadra Środowiskowego Domu Samopomocy:
Justyna Piórkowska - dyrektor
Zdzisław Walas - zastępca dyrektora/fizjoterapeuta
Magdalena Kossak - psycholog
Sylwia Jankowska - pedagog
Małgorzata Skrok - technik terapii zajęciowej
Malwina Furmańska - opiekun
Wojciech Strugała - opiekun

Więcej informacji i zdjęcia z aktualnych wydarzeń w galerii.

Środowiskowy Dom Samopomocy Fundacji La Zebra

w Krzcinie gm. Koprzywnica

zaprasza wszystkich chętnych do składania zgłoszeń w celu uczestnictwa w zajęciach ŚDS.
Oferujemy terapię dla osób przewlekle psychicznie chorych, osób z upośledzeniem umysłowym, z zaburzeniami neurologicznymi a także wymagających wsparcia placówki typu dziennego.

Jeśli jesteś zainteresowany udziałem w organizowanych przez nas zajęciach terapeutycznych, bądź chcesz by ktoś z Twoich bliskich brał w nich udział  - skontaktuj się z nami, my pomożemy Ci w załatwieniu wszelkich formalności.

Adres: Krzcin 7, 27-660 Koprzywnica

Copyright ©2017 Fundacja La Zebra, All Rights Reserved.