Aktywni i samodzielni - teatroterapia narzędziem rehabilitacji społecznej osób niepełnosprawnych

Fundacja La Zebra realizuje projekt pod nazwą
 Aktywni i samodzielni – teatroterapia narzędziem rehabilitacji społecznej osób niepełnosprawnych wspołfinansowany ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Naszym celem jest przygotowanie, opracowanie i wystawienie  dwóch sztuk teatralnych, gdzie cały proces to zaangażowanie osób niepełnosprawnych.
Formy wsparcia założone do realizacji w projekcie, to wybór utworu literackiegi tworzenie na jego podstawie scenariusza, warsztatowe zajęcia gry aktorskiej, charaktyeryzacji, tworzenia scenografii, kostiumów. Warsztaty przeniosą się później na scenę, żeby finalnie wystawić sztukę szerokiej widowni.

Tutaj znajdziesz aktualności, informacje o postępach, kolejnych krokach i fotorelacje z kolejnych kroków w kierunku ...sceny !

Tworzenie Indywidualnych Planów Działania

Aktywni i samodzielni - projekt PFRON

Warsztaty - wybór utworu literackiego, tworzenie na jego podstawie scenariusza

Warsztaty - gra sceniczna

Warsztaty - próby sceniczne
Copyright ©2017 Fundacja La Zebra, All Rights Reserved.