II Koprzywnickie Zmagania w Sportach Niezwykłych

II Koprzywnickie Zmagania w Sportach Niezwykłych za nami !

Turniej jest częścią akcji Aktywne Świętokrzyskie. Organizatorem i pomysłodawcą jest Fundacja La Zebra, a projekt dofinansował Zarząd Województwa Świętokrzyskiego.

Zmagania, to impreza rekreacyjna o o twartym charakterze, w której udział w tym roku wzięło udział ponad 150 osób.

Jak zawsze najważniejsza byłą radość ze spotkania. Wszystkie konkurencje odbywały się w dość swobodnej atmosferze. wygrali wszyscy i wszyscy otrzymali nagrody. Dziękujemy i zapraszamy ponownie !