VI Mistrzostwa w Tenisie Stołowym

VI Mistrzostwa Środowiskowych Domów Samopomocy Województwa Świętokrzyskiego w  Tenisie Stołowym

Za nami VI Mistrzostwa rodowiskowych Domów Samopomocy Województwa Świętokrzyskiego w Tenisie Stołowym. Turniej odbył się pod patronatem Marszałka Województwa Świętokrzyskiego Adama Jarubasa i Burmistrza Koprzywnicy Marka Jońcy. Organizatorem jak zawsze była Fundacja La Zebra, a projekt dofinansował Zarząd Województwa Świętokrzyskiego. Tradycyjnie rozgrywki odbyły się gościnnie w Szkole Podstawowej im. Stefana Żeromskiego w Niedźwicach.
Tegoroczne rozgrywki jak zawsze emocjonujące i na wysokim poziomie sportowym zakończyły się zwycięstwem drużyny z Kielc, z ul. Miodowej, drugie miejsce w klasyfikacji generalnej zajęła drużyna ze Starachowic, a trzecie z Kleczanowa.
Gratulujemy i dziękujemy wszystkim za udział i sportową, ale pełną postawy fair play grę. U nas jak zawsze zwycięstwo jest na drugim miejscu.
Dziękujemy, gratulujemy i zapraszamy ponownie za rok !