Czerwony Dywan - filmoterapia organizacyjna w rehabilitacji społecznej

Projekt finansowany ze środków Fundacji PZU
Realizacja Fundacja La Zebra

Kino Starówka

Pierwszy seans, z dwóch zaplanowanych. Zajęcia warsztatowe połączono tutaj z projekcją filmu "Najlepszy" w reżyserii Łukasza Palkowskiego.

Scenografia i zdjęcia na planie filmowym

Oto kilka migawek z planu. Na bieżąco tworzy się scenografia, a jeśli jest już scenografia, jest też baza, czyli plan filmowy. Potem tylko: kamera ! akcja !

PREMIERA !!!!!!!

Premiera filmu "Trzy Domy" :)

Pół roku pracy i wreszcie premiera ! Efekty pracy całego zespołu filmowego obserwowała premierowo cała pełna sala Kina Starówka.
Oczywiście film jest dostępny w kanałach open source - YouTube, Facebook, Twitter. Zapraszamy !
Film jest efektem zajęć warsztatowych projektu "Czerwony Dywan - filmoterapia organizacyjna w rehabilitacji społecznej" finansowanego przez Fundację PZU.